Ozonomedic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grupa podrške

2 posters

Go down

Grupa podrške Empty Grupa podrške

Postaj by wavegame pon kol 19, 2013 1:05 pm

Prvo veliki pozdrav svima Smile

Pa kako ste mi? Nešto se ušutilo ovdje, pa da malo pokrenemo stvari. Kako Vam ide vođenje novog načina života? Ima li više ili manje prepreka nego na početku? Da li vam ostali ukućani čine to još težim ili su vam potpora? Imate li neke nove recepte koje ste osmislili? Trebate li pomoć i usmjerenje, ili možda samo pohvalu za to kako lijepo napredujete?
Što god od navedenog vas zanima, javite se, tu smo da pričamo, pomognemo i dijelimo savjete s drugima. Smile
wavegame
wavegame
Admin

Broj postova : 13
Join date : 24.03.2013
Age : 36

[Vrh] Go down

Grupa podrške Empty Re: Grupa podrške

Postaj by Sabina sub vel 08, 2014 8:55 am

Pozdrav svima!

Ja sam Sabina. Prvi sam put bila u Ozonomedicu pred više od godinu dana. Bila sam na analizi žive kapi krvi. Odonda sam imala čast redovito se čuti s dr. Silvijom putem e-maila i daznala hrpu dodatnih korisnih informacija o zdravlju, hrani i dodacima u prehrani. Zbog dr. Silvije sam napokon o hrani počela razmišljati kao gorivu za moje tijelo, o procesima koje pojedina namirnica, zdrava ili nezdrava, izaziva u tijelu. Na taj je način puno lakše zdravije se hraniti, a o benefitima ne bih ni počinjala u ovom postu! Svakom tko mi se požali, pogotovo na napuhnutost, grčeve, debljanje unatoč zdravijoj prehrani i vježbanju, preporučam bar osnovni pregled kod dr. Silvije. Ona se zbilja daje sa srcem u svom poslu i daje veliku potporu i kroz savjete i toplu riječ i tijekom samog pregleda i nakon!

Koja su Vaša iskustva?
Zanimaju me iskustva pogotovo onih koji su bili na analizi intolerancije na odredene namirnice, što je moj slijedeći željeni pregled kod dr. Silvije.

Sabina

Sabina

Broj postova : 2
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Grupa podrške Empty Re: Grupa podrške

Postaj by wavegame sub vel 08, 2014 9:20 am

Pozdrav Sabina,
jako mi je drago da si se javila, pogotovo s tako lijepim iskustvom. Slažem se da je dr. Silvija prekrasna osoba i pričati s njom je jednostavno nadahnjujuće. I meni je puno stvari otkrila, i ne mogu se zamisliti da još uvijek živim u neznanju.
Ja nisam bila na analizi intolerancije, ali jako dobro poznajem svoje tijelo, tako da već odmalena znam što mi smeta i na što dobijem reakciju. No opet, uz njezine savjete, izbacila sam u potpunosti kravlje i pšenično, i od tog dana nema više napuhnutosti, grčeva ni bolova u želucu. Sa zdravstvene strane je sve puno bolje. I otkad sam naučila čitati deklaracije proizvoda, sve manje toga kupujem Smile Slabo mi je kad vidim što sve stavljaju unutra i čime nas truju.

Hvala ti na javljanju, nadam se da će još netko donijeti svoja iskustva.
wavegame
wavegame
Admin

Broj postova : 13
Join date : 24.03.2013
Age : 36

[Vrh] Go down

Grupa podrške Empty Re: Grupa podrške

Postaj by Sabina ned vel 09, 2014 12:54 pm

Također rijetko konzumiram pšenicu, a zamijenila sam ju u potpunosti pirom. U Intersparu i Muelleru imaju fenomenalnih i jeftinih proizvoda zbog kojih sam zaboravila na pšenicu... Sve su nam dostupnije fenomenalne, a jeftine namirnice zbog kojih je lako zdravo i ukusno kuhati.

Što se testa na intoleranciju tiče, također otkad zdravije jedem, sve više osjećam što tijelo ne želi (mliječno itd.), ali uvjerena sam da većinu toga ne možemo sami procjeniti. Jedemo jako puno prerađenog i to nas otupljuje da bolje shvatimo što je dobro, a što ne za nas. Utoliko je taj test intolerancije dobar izbor za svakoga.

Pozdrav i nadam se da će se javiti netko tko je bio na spomenutom testu.

Sabina

Broj postova : 2
Join date : 08.02.2014

[Vrh] Go down

Grupa podrške Empty Re: Grupa podrške

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.