Ozonomedic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav svima

3 posters

Go down

Pozdrav svima Empty Pozdrav svima

Postaj by Admin uto tra 23, 2013 5:28 pm

Veliki pozdrav svima koji se pridruže ovom forumu, svatko je dobrodošao. Ovdje smo da pomognemo jedni drugima sa savjetima, iskustvom i najvažnije, potporom. Nemojte se sramiti pitati ono što Vas zanima, tu smo da pokušamo objasniti i pomoći. Nadam se da ćemo se svi skupa lijepo družiti. Smile

Ukoliko imate neko pitanje direktno za doktoricu Silviju Zec, molim Vas da se obratite na njezin email: dr.zecss@yahoo.com.


Zadnja promjena: Admin; sub svi 11, 2013 4:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 17
Join date : 14.03.2013

https://ozonomedic.forumhr.com

[Vrh] Go down

Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

Postaj by marina1 čet tra 25, 2013 1:16 pm

Hvala ti Admine na srdačnoj dobrodošlici!
Ja sam tek u ponedeljak krenula sa prvim pregledom kog doktorice Zec i dobila uputstva za prehranu(dijeta 5x5,neki lijekovi-imam problema sa štitnjačom-hašimoto i hipotireoza)) pa sam jos malo zbunjena i neorganizirana...
Imala bih jedno pitanje-da li je netko na toj dijeti i kako mu ide:)?
Moram priznati da još nisam nabavila sve namirnice pa bih pitala da li je ok npr.lignje zamijeniti sardinom u konzervi ili neko npr. grašak mahunama i da li je bitno pridržavati se u gram?
Dalje,doktorica mi je rekla da moram izbjegavati gluten,laktozu i npr.ocat, a u primjeru dijete 5x5 koju mi je dala se spomimnje mozzarella,svježi posni sir i žlica jabučnog octa ujutro?
Eto,toliko od mene prvi put-molim da mi se javi netko tko ima sličnih problema pa da možemo razmijeniti iskustva...

marina1

Broj postova : 1
Join date : 23.04.2013
Age : 47
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

Postaj by wavegame pet tra 26, 2013 5:40 pm

Pozdrav Marina, baš mi je drago da si se pridružila. Evo ja konkretno nemam neke informacije za baš tu dijetu (ja sam bila na drugoj), ali sigurna sam da će se doktorica Silvija javiti i pojasniti ti malo tvoje dileme. Samo se još malo strpi, da doktorica stigne odgovoriti. Puno sreće s dijetom, i vjeruj mi, možeš ti to! Smile
wavegame
wavegame
Admin

Broj postova : 13
Join date : 24.03.2013
Age : 36

[Vrh] Go down

Pozdrav svima Empty Re: Pozdrav svima

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.